Změna ordinačních hodin MUDr. Lucie Sedláčkové - 14. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Lucie Sedláčková upravila ordinační dobu.

Na poliklinice nově působí klinický psycholog a psychoterapeut Ivo Hurdálek - 4. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Na poliklinice nově působí klinický psycholog a psychoterapeut Mgr. Ivo Hurdálek.

Změna ordinačních hodin MDDr. Petry Doleželové (PRO SMILE) - 4. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Zubní lékařka MDDr. Petra Doleželová (PRO SMILE s. r. o.) upravila ordinační dobu.

Dovolená MUDr. Irena Žáčková - 22. srpen 2019

Kategorie: Aktuality

Od 30. srpna do 6. září čerpá MUDr. Irena Žáčková (ORL) dovolenou.

Dovolená MUDr. Jana Peterková - 7. červenec 2019

Kategorie: Aktuality

V termínech od 8. do 19. července a od 12. do 23. srpna čerpá MUDr. Jana Peterková dovolenou.

Ordinační hodiny MDDr. Doleželové (PRO SMILE s. r. o.) o letních prázdninách - 1. červenec 2019

Kategorie: Aktuality

MDDr. Petra Doleželová, PRO SMILE s. r. o., upozorňuje na úpravu ordinačních hodin o letních prázdninách 2019.

Dovolená MUDr. Martin Boček - 12. červen 2019

Kategorie: Aktuality

Od 17. do 28. června čerpá odborný lékař chirurg MUDr. Martin Boček dovolenou.

Dovolená MUDr. Irena Žáčková - 20. květen 2019

Kategorie: Aktuality

Ve dnech 23. a 24. května čerpá MUDr. Irena Žáčková dovolenou. Po dobu letních prázdnin v červenci a srpnu v pátek neordinuje.

Na poliklinice nově působí logopedka - 6. květen 2019

Kategorie: Aktuality

Na poliklinice nově působí také klinická logopedka, Mgr. Zuzana Edinová.

Změna ordinačních hodin MUDr. Ireny Žáčkové - 8. duben 2019

Kategorie: Aktuality

MUDr. Irena Žáčková, odborný lékař pro choroby ušní, nosní a krční, změnila ordinační dobu.

Pokladna na poliklinice bude v provozu od 7. ledna - 2. leden 2019

Kategorie: Aktuality

Na odloučeném pracovišti podatelny ÚMČ Brno-sever na poliklinice bude od 7. ledna do konce dubna opět v provozu také pokladna pro úhradu místního poplatku za psy a nájemného za pronájem zahrádek a garáží.

Změna ordinačních hodin MUDr. Jany Peterkové - 20. září 2018

Kategorie: Aktuality

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Jana Peterková změnila ordinační hodiny.

Změna ordinačních hodin MDDr. Petry Doležalové, PRO SMILE - 7. srpen 2018

Kategorie: Aktuality

K 1. září dochází ke změně ordinačních hodin MDDr. Petry Doležalové, PRO SMILE s. r. o.