k dispozici zdravotnické i jiné služby a nachází se zde také detašované pracoviště podatelny Úřadu městské části.

Ordinaci MUDr. Lukešové od ledna převzal praktický lékař MUDr. Jan Mayer - 18. leden 2018

Kategorie: Aktuality

Ordinaci MUDr. Marcely Lukešové od ledna převzal praktický lékař MUDr. Jan Mayer.

Rekonstrukce polikliniky začala - 8. leden 2018

Kategorie: Aktuality

Současné vedení městské části Brno-sever si vytknulo rekonstrukci polikliniky za zásadní cíl. Po více jak dvou letech plánování, projektování a soutěžení zhotovitele se očekávaná rekonstrukce naší polikliniky stala realitou. Od konce listopadu 2017 zde pracují dělníci a začali v suterénním patře, které je v současné chvíli prázdné, a proto projde kompletní rekonstrukcí.

Dermatovenerologickou ambulanci od 2. ledna přebírá MUDr. Andrea Němečková - 28. listopad 2017

Kategorie: Aktuality

Dermatovenerologickou ambulanci MUDr. Jaroslavy Lerchové přebírá od 2. ledna 2018 MUDr. Andrea Němečková, Dermatologie Brno-Lesná s. r. o.

Dovolená MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o. - 27. listopad 2017

Kategorie: Aktuality

V termínu od 25. prosince 2017 do 2. ledna 2018 čerpá MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o., dovolenou.

Na poliklinice nově také nutriční poradna - 27. listopad 2017

Kategorie: Aktuality

Od začátku listopadu můžete na poliklinice využít také služeb nutriční poradny JakoProutek. Poradnu vede nutriční terapeutka Mgr. Marika Králíková, která se specializuje na redukci hmotnosti a terapii obezity.

Připomínka 40. výročí úmrtí Jana Zrzavého - 4. říjen 2017

Kategorie: Aktuality

V galerii polikliniky na Lesné je možné v říjnu zhlédnout výstavu "Jan Zrzavý a Benátky".

Dovolená MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o. - 22. září 2017

Kategorie: Aktuality

V termínu od 25. září do 3. října 2017 čerpá MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o., dovolenou.

Výtah na poliklinice v srpnu mimo provoz - 30. červenec 2017

Kategorie: Aktuality

Výtah na poliklinice bude z důvodu výměny po celý měsíc srpen mimo provoz.

Dovolená MDDr. Petra Štěpánková, PRO SMILE s. r. o. - 27. červenec 2017

Kategorie: Aktuality

V termínu od 31. července do 11. srpna 2017 čerpá MDDr. Petra Štěpánková, PRO SMILE s. r. o., dovolenou.

Výstava na poliklinice: Z ilustrační tvorby Jana Zrzavého (Poselství slova vtělené do obrazu) - 28. březen 2017

Kategorie: Aktuality

Společnost Jana Zrzavého připravila výstavu, která představuje průřez knižními ilustracemi tohoto malíře. Vedle všeobecně známých titulů, jakými jsou např. Máchův Máj, Erbenova Kytice, Shakespearovy Sonety, Zeyerův Dům U tonoucí hvězdy nebo Seifertovy Zpěvy o Praze, mohou se návštěvníci pohroužit do dalších překrásných ilustrací k mnoha knihám české i světové literatury. Srdečně zveme všechny zájemce na tuto výstavu, která bude instalována od 3. do 28. dubna v 1. poschodí polikliniky.

Rekonstrukce polikliniky se blíží - 28. březen 2017

Kategorie: Aktuality

Rada města Brna v březnu vyhlásila výběrové řízení na zhotovitele rekonstrukce suterénních prostor a obvodového pláště polikliniky Lesná. Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku, přičemž předpokládaná projektová cena činí 127 milionů Kč bez DPH. Zhruba 15 % z této částky bude pokryto z dotace, dalších 20 % uhradí městská část a zbylá částka bude hrazena z rozpočtu města Brna.

Výstava na poliklinice: Unie pečujících - 20. leden 2017

Kategorie: Aktuality

V lednu se v prostorách polikliniky na Halasově náměstí prezentuje Unie pečujících. Unie pečujících vznikla jako odpověď na obtížnou situaci, v níž se ocitá značná část z rodinných a jiných neformálních pečujících, kteří se dlouhodobě a intenzivně starají o blízkého člověka ze svého okolí. Bez rodinné péče by se systém sociální péče v ČR neobešel. Unie pečujících z.s. je otevřená komunita těch, kteří se chtějí podílet na podpoře pečujících osob. Byla založena samotnými pečujícími, lidmi, kteří chtějí a potřebují změnu. Na výstavních panelech Unie pečujících vystavila fotografie ze dvou ročníků fotosoutěže Dobré světlo pečujícím, my žijeme! Dále je možné si přečíst příběhy pečujících a články, které se týkají rodinné péče.

Výstava na poliklinice: Brno-sever očima dětí - 5. prosinec 2016

Kategorie: Aktuality

V prosinci můžete na výstavních panelech na poliklinice zhlédnout práce vytvořené v rámci projektu Brno-sever očima dětí, který byl součástí auditu familyfriendlycommunity v naší městské části. Cílem auditu je v naší městské části vytvářet přívětivé prorodinné prostředí. Děti z mateřských a základních škol Brna-severu proto výtvarnou formou ztvárňovaly své představy, jak by měla městská část vypadat. První část výtvorů byla vystavena během měsíce října v galerijní tramvaji DPMB, na poliklinice se tak nyní můžete seznámit s těmi ostatními.