uvodni

 

 

Poliklinika na Halasově náměstí 1 na Lesné je významné zdravotnické zařízení sloužící nejen pro občany městské části Brno-sever. K jeho otevření došlo 29. srpna 1974.
V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever.
V současnosti na poliklinice působí na 40 lékařů 15 specializací, návštěvníkům jsou
k dispozici zdravotnické i jiné služby a nachází se zde také detašované pracoviště
podatelny Úřadu městské části.

Webové stránky polikliniky spuštěny - 2. listopad 2015

V pondělí 2. listopadu byl spuštěn ostrý provoz samostatných webových stránek polikliniky na Halasově náměstí, na nichž se právě nacházíte. Na adrese www.poliklinikalesna.cz naleznete seznam všech lékařů podle jejich oborů, zdravotnické i další služby, které jsou na poliklinice poskytovány, orientační plán a také sekci aktuality. Ta by měla sloužit především k rychlému informování pacientů ze strany lékařů, například o aktuální nepřítomnosti, změně ordinačních hodin a podobně, což je i hlavní účel těchto webových stránek. Aby jej plnily, je ale důležitá součinnost samotných lékařů. Pokud nám informace neposkytnou, nemůžeme je předat dál. Byli bychom proto rádi, abyste ve vlastním zájmu v tomto smyslu apelovali na toho svého doktora. Současná podoba webu je základní a nájemci už byli informováni omožnosti doplnit na svoji stránku jakékoliv informace nekomerčního charakteru. Věříme, že se stránky polikliniky začnou rychle plnit dalším obsahem a budou sloužit k vaší spokojenosti.