Poplatek za psy a nájemné za zahrádky a garáže zaplatíte i na poliklinice - 27. leden 2018

Na odloučeném pracovišti podatelny Úřadu městské části Brno-sever na poliklinice bude od února do konce dubna zřízena pokladna, kde bude možné v hotovosti uhradit místní poplatek za psy a nájemné za pronájem zahrádek a garáží. Pokladna bude v provozu stejně jako podatelna v pondělí a ve středu od 08:00 do 16:00 s polední pauzou mezi 12:00 a 12:30. Pokud se provoz pokladny osvědčí, bude zvážena možnost rozšíření služeb i na další platby a jejího provozu v dalším období.